а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

затапен

затапениот
Вид збор: Придавка
Ранг: 51365
1. Што се изабил.
Англиски: blunt
Примери:
затапена секира
2. Што станал умствено тап.
Англиски: dull
Употреба: Преносно значење
Примери:
затапен човек
Изведенки
затапеност ж.