а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

засуче

(се) засучат; засучи, засучете; засукав, засукаа; засукал; засукан; засучев, засучеа; засучел; засучен
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 25087
се засука
Англиски: twist
Изведенки
1. засучува несв.
(се) засучуваат
2. засучување ср.
глаг. им.
3. засукува несв.
(се) засукуваат
4. засукување ср.
глаг. им.