а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

запавне

запавнат; запавни, запавнете; запавнав, запавнаа; запавнал; запавнат; запавнев, запавнеа; запавнел
Вид збор: Глагол, свршен
павне
Англиски: fawn
Изведенки
запавнува несв.
запавнуваат