а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

заофка

заофкаат
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 16811
Почне да офка.
Англиски: moan
Примери:
Заофкаа ранетите војници.
Изведенки
заофкува несв.
заофкуваат