а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

еманципиран

еманципираниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 37703
(глаг. прид.) еманципира
Англиски: emancipated
Изведенки
еманципираност ж.
Пример: општа еманципираност