а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

дупачлак

мн. дупачлаци
Вид збор: Именка, машки род
потсмев, мајтап
Англиски: joke
Употреба: Разговорно
Примери:
Добар е за правење дупачлаци.