а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

дрпне

дрпнат; дрпни, дрпнете; дрпнав, дрпнаа; дрпнал; дрпнат; дрпнев, дрпнеа; дрпнел
Вид збор: Глагол, свршен
Ранг: 11262
дрпа
Англиски: pull
Изведенки
дрпнува несв.
дрпнуваат