а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

допирлив

допирливиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 30287
Што може да се допре; што постои.
Англиски: touchable
Употреба: Преносно значење
Примери:
Допирлива среќа.
Допирлива стварност.
Изведенки
допирливост ж.