а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

доислуша

доислушаат
Вид збор: Глагол, свршен
Ислуша се, до крај.
Англиски: listen
Изведенки
доислушува несв.
доислушуваат