а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

големи

големат
Вид збор: Глагол, несвршен
Ранг: 41833
големее
Англиски: increase Албански: të mëdha