а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

главичка

мн. главички
Вид збор: Именка, среден род
Ранг: 10155
1. глава
Англиски: head Албански: kokë, krye
Употреба: Деминутив
2. главица (кромид)
Англиски: bulb Албански: kokëz
Употреба: Ботаника , Деминутив