а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

гиздав

гиздавиот
Вид збор: Придавка
Ранг: 19742
Што е дотеран, накитен.
Примери:
гиздава жена
Изведенки
1. гиздаво прил.
Пример: Изгледаше гиздаво.
2. гиздавост ж.