а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

виолончелист

мн. виолончелисти
Вид збор: Именка, машки род
Ранг: 43837
Свирач, уметник на виолончело.
Англиски: cellist
Употреба: Музика и танц
Изведенки
виолончелистка ж.
мн. виолончелистки