а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

ветварница

мн. ветварници
Вид збор: Именка, женски род
старинарница, антикварница
Англиски: antiquity shop Албански: shitore antikash
Употреба: Економија