а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

артифициелен

артифициелниот
Вид збор: Придавка
Ранг: 23045
1. Вештачки, направено од човечка рака.
Англиски: artificial
Примери:
артифициелна свила
2. извештачен
Англиски: artificial
Примери:
артифицелно однесување