а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

ароматен

ароматниот
Вид збор: Придавка
мирислив
Англиски: aromatic
Примери:
ароматна состојка
ароматен чај
Изведенки
ароматност ж.