а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Стокхолм

Вид збор: Име
Ранг: 27656
Главен град на Шведска.
Англиски: Stockholm
Употреба: Географија
Изведенки
1. стокхолмец м.
мн. стокхолмци
2. стокхолмка ж.
мн. стокхолмки
3. стокхолмски прид.
стокхолмскиот