а   б   в   г   д   ѓ   е   ж   з   ѕ   и   ј   к   л   љ   м   н   њ   о   п   р   с   т   ќ   у   ф   х   ц   ч   џ   ш

Стамбол

Вид збор: Име
Ранг: 6172
Цариград
Англиски: Istanbul
Употреба: Историја
Изведенки
1. стамболски прид.
стамболскиот
2. стамболец м.
мн. стамболци