сеа

Вид збор: Прилог
Ранг: 16998
сега
Англиски: now
Употреба: Дијалектен збор
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК