throw away - онтологија

шитка повеќе

Види и: шитне (св.)
шиткаат
Вид збор: Глагол, несвршен
фрла
Албански: hedh
Употреба: Разговорно

шитне повеќе

шитнаат
Вид збор: Глагол, свршен
фрла, џитне
Албански: hedh
Употреба: Разговорно