psychologist - онтологија

психолог повеќе

мн. психолози
Вид збор: Именка, машки род
Специјалист по психологија.
Албански: psikolog
Употреба: Медицина
Добар познавач на човековата психа.
Албански: psikolog
Употреба: Преносно значење