pervert - онтологија

изопаченик повеќе

мн. изопаченици
Вид збор: Именка, машки род
Изопачено лице, перверзен човек.

первертира повеќе

первертираат
Вид збор: Глагол, свршен и несвршен
Прави, врши перверзија.