• масовен (прид.) хипноза (имн.)
  • тотален (прид.) хипноза (имн.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК