• репортерски (прид.) запис (имн.)
  • репортерски (прид.) белешка (имн.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК