• фрижидер (имн.) пиво (имн.)
  • фрижидер (имн.) сандак (имн.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК