• ла (имн.) ла (имн.)
  • ла (имн.) канцона (имн.)
  • ла (имн.) сол (имн.)
FlexiMac
 менување на македонски глаголи
ДИГИТАЛНИ РЕСУРСИ НА МАКЕДОНСКИОТ ЈАЗИК